Big BMW 2018

Akce BIG Meeting BMW 2018 která hlásila termín konání 6-8.7 2018. V lokalitě Boží dar nedaleko Středočeských Milovic. Sraz především milovníků značky BMW jak pochopitelné.

Na pořadu byly různé soutěže ať závody ve sprintech na 400 metrů, show and shine, a mnoho dalších aktivit pro široké spektrum návštěvníků. Tak v neposlední řadě i driftové klání.

Na to se zaměříme především, trať klasická známá osmička, to svádělo už k velké rychlosti a předpokladu těsných soubojů při možných  tandemových jízdách. Toto se ve skutečnosti vyplnilo.

Dopolední exhibiční a tréningové jízdy přilákaly opravdu mnoho návštěvníků. Ale co návštěvníku, ale jezdců tu bylo opravdu velké množství až sám jsem byl překvapen koho jsme zde mohli potkat, třeba jako Jakuba Valenu a jeho Bawosan E36, Bratry Bezouškovi, Davida Mourka, Lukáše Fila ten přivezl ukázat i svůj nový projekt BMW E92, ale ještě chvilku na jízdu v tomto voze si počkáme, Veroniku Lehkou, Dominika Koubu a Davida Mrlinu. Celý závod vyhrál Standa Bezouška.

Premiéru v roli porotce si užil Michal Vychodil a celému tomuto cirkusu za mikrofónem vévodil Martin Krpata. Tak trošku bylo jasné, že o show a parádní atmosféru nebude nouze. Rád se podělím o fajn fotoreport ze sobotního dne.

Tom Mocarnik

Tom Mocarnik

Tomáš je náš dvorní fotograf, doslova velký sympaťák a nadšenec do všeho co se točí kolem focení. To už dělá nějaký ten pátek, kdy fotil jako oficiální fotograf CDS nebo pod svou