Jak bylo na West Lake Drift Cupu na Slovensku?

Jelikož se v letošním roce nejede žádný Slovenský šampionát, tak zde bylo velké množství Slovenských jezdců. Byli tu i samozřejmě Češi, Poláci i Maďaři.

Trať byla postavená s rychlým nástřelem podél betonové zdi, která se pár lidem bohužel stala maličko osudná.

Zadní část trati mělo o dost menší grip a na mokru to bylo jak na ledě.

 

Na Westlake Drift Cupu bylo opravdu hodně času na tréning, co jezdcům dalo dost času natrénovat si tuto trať. O parádní show se starat STW Drift Truck, který všem vytřel zrak, když trať projíždel bokem těsně na svodidla stejně jako jiné drift speciály.

Kvalifikace kategorie SEMI-PRO Začínala bohužel na mokru a poté trať začla pomalu vysychat. Na kategorii PRO bylo naštěstí už sucho. Kategorie Street mělo svou vlastní trať a měla opravdu hodně času celý víkend trénovat což bylo super.

Velká Stage kde celý víkend probíhaly ruzné koncerty, kde jste mohli zaslechnout třeba i Kontrafakt a Indy a Wich. Probíhal zde samozřejmě Tuning sraz, kde byly naleštěný káry, hezký holky a samozřejmě nemohly chybět Sprinty.

Občasné přeháňky a déšť naštěstí nebyly moc časté. Nedělní battly v obou kategoríích byly velice zajímavé dveře na dveře.

Za celou dobu, co jezdím na závody, jsem neviděl hezčí poháry než zde které byly připravené pro TOP 3 driftery z každé kategorie.

Byla to paráda a moc Vám za to děkujeme!

 

Howgh

Lukáš Hájek

Lukáš Hájek