Drift Drbna Vol. 2

Moc děkujeme za ohlas jedničky, moc nás to potěšilo . Tentokrát práskneme zákulisí 4 jezdců a něco málo navíc a přidáme v Neděli 14.1.2018 v 19:00 Live přenos z představení super Redneck káry a nové jezdce Redneck Drift Garage s překvápkem. Takže, jdem na to zlato….

Drb čtvrtý – Kdo to těm klukům dělá ty JZta a turba?

Marek Bothe! Chlapík že Žamberka, kterého jste viděli jezdit poslední 3 sezony v jeho BMW E 36 325 turbo, o výkonu 375hp a 520Nm. Pro letošek chystá upgrade motoru, ale zatím je to tajné, ale na jeho stránce MA-BO drift bude upouštět informace, takže novinky tam. my víme, že Mára už má za sebou spoustu projektů zástaveb V8, 2JZ atd, třeba Lubošovi Ďurinovi zastavěl jeho 2JZ do Ešž což jste si mohli přečíst před týdnem, Víťovi Vavrečkovi zastavěl tak jeho 2JZ no Shit do E36, JEKL projekt u něj zastavoval V8 atd. Vyrábí díly na zakázku, také ochrané rámy do auta dle přílohy J (za super cenu super práce), třeba Michal Vychodil si jej u něj nechal dělat. Prostě renomované zlaté Žamberské ručičky, které vám klidně postaví auto na zakázku.

Mára jezdí s podporou GK autodíly, Millers Oils CZ, a www.mabo-shop.cz.

Držíme palce v sezoně 2018!!! v kategorii Semi -pro!

Drb pátý – Lucka Wangová 27 let, BMW E36 M3

Lucka začala jezdit teprve vloni, ale hned vytasila drápky a se svým BMW E36 2,5i porazila spoustu jezdců opačného pohlaví. Tato šikovná holčina vloni skončila na 4. místě v kategorii Gymkhana Street, a v CDS Street celkově na 10. místě.

Jezdí v týmu společně s Libor Okénko a Tomáš Tim Tuháček, kdy je společně podporoval partner metaXtren, který s nimi bohužel pro sezonu 2018 nezůstal.

Avšak ani to Lucku nezastavilo a pro sezonu 2018 připravuje BMW E36 s motorem S54B32, kdy jí stoupne výkon na krásných 340hp. Letos by chtěla jezdit nejen CDS, ale také Queen of Europe, spolu s Michaela Sacherová. Takže máme v Evropě 2 kočky v ohni:-)))

Lucka vzkazuje vzkazuje všem svým fanouškům velké díky za to jak ji drželi palce vloni, a už teď se těší jak je povozí ve své nové Drift Bestii. My Lucii přejeme aby našla nějakého sponzora (talent na to má) a taky hodně štěstí a ať technika drží!

Drb šestý – Melanie a její E46 2JZ 650hp (bez Nitra)

Kristýna Morcinková, 22 let, BMW E46 2JZ

Melánie Driftuje od svých 19ti let, začínala na klasice BMW E36 2,5l a už tehdá v ní byl poznat nevšední talent nejen pro drifty, ale taky pro zábavu v depu. Známe se osobně, a řeknu vám, s tou holkou se fakt nenudíte:-) Pochází z Ostravy která je driftům vyloženě zaslíbená, že Honza Zubák, Donut’s garage, Ostravská Enkláva.

Rok 2017 byl pro Mel přelomový, jelikož skoro celou sezonu stavěla se svým týmem pořádnou Mrchu, a to E46ku s 2JZ, ovšem brutálně naladěnou. Zbytek sezony jezdila závody v ČR a v Polsku, a bylo to pojato jako testování a doladění motoru.

Sezonu 2018 chce odjet celou v CDS ale i v Polském Drift Open, plán je cca 11 závodů. V tuto chvíli už jen řeší kardan, který by zvládl extrémní přenos výkonu a pak již bude auto kompletně hotovo.

Mel jezdí v barvách M&M Reality Drift teamu, a její partneři jsou M&M reality holding – mmreality.cz, M&M investiční a M&M finance. Mel, i tobě přejeme hodně štěstí a těšíme se!

Drb sedmý – David Mrlina, BMW E36 M60B40 Compact

David začal jezdit v roce 2017 a jeho závod číslo jedna dopadl i přes komplikace na jedničku, tedy, bral první místo v kategorii Street. To měl tehdá ještě 2,5i ve svém kompotu.

Tento závod byl přelomový v jeho kariéře, kdy se rozhodl do toho šlápnout a na sezonu 2018 připravuje swap do svého kompota a to nic jiného než V8 M60B40 o výkonu 286hp.

David bohužel žádné partnery nemá, tak kdyby někdo chtěl podpořit tohoto nadějného jezdce, klidně se na něj obraťte. David bude jezdit kategorii Semi pro.

Další drby za týden!

Jaroslav Kašpárek

Jaroslav Kašpárek

Jarda se specializuje na získávání tajných a zákuslisních informací, které pro vás sepisuje v rámci Drift Drbny.