Gymkhana Panenský Týnec 2017 RD1

Lukáš “Friťák” Rožníček se na poslední chvíli rozhodl, že bude tuto sezonu (jak sám prohlásil) sbírat body, co to jde. Vypůjčil si tedy od Lucie Wangové BMW E36 325i, se kterým si krásně pohrál a vyhrál závod v kategorii PRO s časem 63,24s.

Martin Poštolka s časem 66,53s zaslouženě vyhrál 1. místo v kategorii STREET. Na druhé místo se dostala již výše zmíněná Lucie Wangová, která tímto dnem velmi dobře odstartovala svoji kariéru.

Josef “Chose” Šíma se přijel na Gymkhanu pouze podívat, jelikož jeho Nissan 200SX S14 ještě není hotov, vytáhl tedy svoji nádhernou Silvii S15. V průběhu tréninků se nám povedlo ho přesvědčit, aby toho svého miláčka vytáhl na trať a díky tomu nám ukázal nádhernou exhibici.

Nakonec se Chose s S15 zúčastnil i závodu a dostal se na krásné 3. místo v kategorii PRO.

Výsledky:  

PRO: 

1. Lukáš Rožníček
2. Jiří Černý
3. Josef Šíma

STREET:

1. Martin Poštolka
2. Lucie Wangová
3. David Balog
4. Lukáš Filo

Celá akce byla ovládnutá pohodovou atmosférou prvního závodu, kde o nic nejde, všichni se spolu smějí a jezdí pro zábavu, což máme nejraději!

Takže děkujeme!

Fotoreport by DriftingScene.cz

Jarda Šebesta

Jarda Šebesta

Pokud máte nějaký nápad jak články vylepšit, po případě co by vás o drifterech zajímalo tak mě prosím kontaktujte na emailové adrese: jarda@driftlife.cz Pokud jsi drifter a chtěl by