Pozvánka na RD4 Transport Projekt - Litvínov

Již tuto neděli 7. července se v litvínovské aréně odehraje čtvrté klání Transport Project Drift Challenge v Gymkhaně. Na start se postaví vozy kategorií Street i PRO. Tréninky se rozběhnou od desáté hodiny ranní a s přestávkou budou probíhat do šestnácté hodiny. Od šestnácti hodin je v plánu představení jezdců. Ostré závodní jízdy jsou naplánovány od půl páté do šesté.

Místo konání je již pravidelným návštěvníkům dobře známá Drift Car Arena v Litvínově. Prozatím je přihlášeno v kategorii Street 15 jezdců a do kategorie PRO 6 pilotů, ale určitě se nejedná o konečná čísla. V kategorii Street bude na startu špička pole, přihlášen je prozatimní leader Pavel Machan a druhý až pátý závodník v průběžném bodování (Petr Hříbal, Tadeáš Jagelka, Lukáš Krejčí a Denis Cozlovschii). V kategorii PRO je přihlášen leader průběžného pořadí Kuba Valena, druhý René Scherübl, pátý Jan Linhart a šestý Jan Kolárovec.

Tak neváhejte a doražte určitě bude na co se dívat. Během tréninků budou tradičně k dispozici Drift Taxi.

Jan Ševčík

Jan Ševčík

Fanoušek motorsportu - zejména rallye a driftu. Vyznavač kultů 911, Impreza a Saab. Rádoby fotograf, píšící dyslektik a kávofil.