První oficiální trénink CDS

Včera jsme se byli podívat v Litvínově na první trénink pořádaný Czech Drift Series a zároveň na nový prostor, který se nachází v areálu bývalé továrny v průmyslové části Litvínova, čímž je tedy ideální pro náš hlučný koníček.

Z prostoru máme velkou radost a pro driftování nám přijde opravdu ideální. Povrh je velice kvalitní a šetrný k pneumatikám, nejsou tu díry nebo jiné nepříjemnosti, se kterými se setkáváme na starých vojenských letištích. Dalším velkým plusem areálu je to, že má osvětlení, možnost elektřiny a je vybaven toaletami a jídelnou. Tento prostor se bude využívat hlavně na tréninky.

Termín tréninku vždy vyhlásí CDS na svých Facebookových stránkách a v případně minimálně 10 přihlášených jezdců se bude konat. CDS postaví trať a rozpočítá cenu tréninku mezi jezdce. V případě, že by byl zájem o trénování mimo standardní vypsaný termín, tak to je možné, ale je to na individuální dohodě s promotérem CDS a taktéž lze očekávat individuální cenu.

V tomto areálu se kromě treninků budou letos konat 4 závody Drift Challenge. První oficiální závod v Litvínově se pojede již v dubnu konkrétně 21.4. a bude to závod Drift kategorie Street a Gymkhana, následně 21.7. Gymkhana a 25.8. drift kategorie Street.

Každopádně děkujeme organizačnímu týmu CDS, že dokázali najít a uskutečnit první oficiální místo, kde může KDOKOLIV trénovat drifting, zkoušet svůj závodní speciál nebo zkoušet sám sebe. Hurá hurá hurá!

Odkaz na místo:
Google: https://goo.gl/maps/fmz1twyjmnH2 (není aktuální foto mapa)
Seznam: https://mapy.cz/s/2qj2I

Oficiální web CDS Drift Challenge: https://www.drifting.cz
Facebookové stránky CDS: https://www.facebook.com/Czech.Drift.Series/

Za fotografie díky https://duckdaffy.rajce.idnes.cz/Drifty_Litvinov_24.2.2018/

Filip & Chose

 

Driftlife CZ
Drift je naše vášeň a život! Tvoříme obsah pro všechny fanoušky a jezdce, kteří propadli driftu stejně jako my :)