Trénink CDS vol. 2

Druhý trénink pod vedením CDS se opět nacházel na tréninkovém místě v průmyslové části Litvínova.

Tuto akci vždy pořádá Czech Drift Series a vyhlásí termín na Facebooku a na webu drifting.cz. Po naplnění minimálního počtu přihlášených jezdců se potvrdí termín a rozpočítá cena za trénink podle počtu účastníků.

Akce je určena jednak pro jezdce CDS, aby měli možnost i mimo závody trénovat, testovat sebe a své vozy, ale také pro nováčky, kteří chtějí závodit. Tady mají všichni ideální místo pro trénink. Zajezdit si s ostatními stojí cca 1500 Kč (dle počtu účastníků).

Tentokrát se zúčastnilo 8 jezdců. Mohli jsme vidět testovat Veroniku Lehkou, která svůj nový závodní speciál koupila od Michala Vychodila. Provedla na něm řadu změn a přijela je do Litvínova vyzkoušet.

S velkým nasazením trénoval nováček Ilya Fominnykh a učil se ovládat svoje BMW. Dále jsme mohli téměř celý den pozorovat Honzu Hejdu, který trénoval battly hlavně s Lukášem Filem a Petrem Škodou.

Bez výjimky u všech zúčastněných byl vidět velký progres v průběhu dne a jsme velice rádi, že jezdci mají možnost takovéto akce. Aleš Síla, který celou akci organizoval tentokráte postavil jinou trať, aby to bylo pokaždé trochu jiné.

Příjemnou novinkou bylo občerstvení, které bylo otevřeno po celou dobu tréninku. I přes obavy z počasí se akce nakonec vydařila a všichni účastníci tréninku mohli jezdit a trénovat celý den. Akce se nesla v příjemné atmosféře drifterské komunity a již se těšíme na další akci v Litvínově.

Driftlife CZ
Drift je naše vášeň a život! Tvoříme obsah pro všechny fanoušky a jezdce, kteří propadli driftu stejně jako my :)