Dokázali jsme to!!!

Je pondělí odpoledne, máme za sebou čtvrt roku, kdy řešíme nonstop, co s Driftlife CZ, kam to posunout, chodíme do práce, kterou nestíháme, poslední dva týdny řešíme nový web driftstore.cz, spuštění webu driftlife.cz a já si říkám, už je potřeba napsat tu předmluvu.

Proč jsme začali dělat Driftlife CZ?

Na závody již nějakou dobu jezdíme a celou dobu jsme si s Filipem říkali, že by bylo potřeba nějakým způsobem rozjet českou scénu, protože všichni kluci se snaží jezdit více profi, ale mají na to strašně málo finančních prostředků a žijí kvůli tomu od výplaty k výplatě. Pak jsem zjistil, že závodníci své info mají, ale návštěvníci se mohou o závodech dozvědět info jen z www.drifting.cz a facebookových stránek, kde se občas lidé ptali, jestli na závod vůbec smí a jestli to není uzavřené. V tu chvíli mi došlo, že musíme založit internetový magazín, kde se lidé dozvědí vše důležité o závodech, jezdcích, úpravách na vozidlech, atd.

A tak se to rozjelo 🙂

Dnes je to přesně rok, co jsem přidal první příspěvek na instagramový účet. 28.3. byl první závod v Sosnové a tím dnem začal nový projekt. Stránka se relativně rychle rozjela a my jsme zjistili, že je to docela náročné na čas, nemáme logo, nemáme nic, jen repostujem příspěvky a snažíme se informovat. Na květnový závod v Mostě jsme již připravili s Filipem naše krásné logo, se kterým jsme na závod přivezli i nová černá trička Driftlife CZ. Po tričkách se vyloženě zaprášilo, tak jsme objednali další, což pokračuje doposud 🙂

Od té doby jsme se snažili dělat různé sestřihy, pomáhat několika jezdcům se spravováním facebookových stránek, dávat info, repostovat a v neposlední řadě vyrábět i merch.

V určitou chvíli bylo potřeba to posunout konečně na úroveň magazínu, což jsme začali řešit s Josefem “Chose” Šímou, který v té době pomáhal Krastymu na různými pořady a sestřihy. S Chosem a s Filipem nám to začalo poměrně pěkně klapat, tudíž jsme si plácli na spolupráci a společenství a začali jsme tvořit web.

Od té doby začal dlouhý měsíční koloběh, který si můžete pustit v našem DriftlifeCZ vlogu č.1 🙂

Jaké jsou naše cíle?

  • Vytvářet webové stránky www.driftlife.cz jako plnohodnotné informační medium
  • Pracovat na webu www.driftstore.cz
  • Pomáhat CDS s administrativou a pořádáním různých akcí
  • Vyrábět merch za závodníky, čímž jim finančně pomůžeme se stavbou jejich vozů
  • Pomáhat závodníkům shánět sponzoring
  • Pracovat na rozvíjení drift scény ve formě marketingu mezi různými médii, atd.

Vám, fanouškům driftu chceme moc poděkovat za Vaši přízeň a budeme dělat vše pro to, aby se vše z výše jmenovaného povedlo!

 

 

Driftlife CZ
Drift je naše vášeň a život! Tvoříme obsah pro všechny fanoušky a jezdce, kteří propadli driftu stejně jako my :)