Vítězslav Vavrečka

Víťu přivedla k driftu chuť jezdit a zkusit něco, co ještě nikdy nedělal. Když poprvé zapálil pneumatiky a zadek auta mu začal vybočovat do strany, tak to mělo efekt drogy. První BMW si koupil v roce 2014, když mu bylo 23 let, netrvalo to tak dlouho a na jaře 2015 už byl připravený na drift a začal jezdit CDS bez jakýchkoliv zkušeností.

Datum narození: 8.10.1990
Auto: BMW E36 sedan
Motor: 2JZ-gte 300koni a 430nm
Kategorie: Semi-pro
Startovní číslo: 223

Na rok 2017 chystá BMW E36 sedan s motorem 2JZ-GTE s výkonem 300 koní a krouťícím momentem 430NM. Každý závod je pro něj zážitek sám o sobě. Největší komplikace nastala, když náš přepravník s auty zabloudil. Cíl jako takový nemá, ale chtěl by se aspoň jednou v životě dostat “na bednu”.

Když došlo na otázku: “Co by si zlepšil na driftu ?” , dostal jsem stručnou odpověď, že vlastně vůbec nic, ale, že by bylo dobré snížit startovné, aby si po závodě mohl koupit aspoň triko.

Plány na sezonu 2017 jsou prosté, odjet celou sezonu CDS a všechny akce kolem. Finance na drift získává tím, že normálně chodí do práce a neutrácí za dovolené atd. Celá sezona 2015 se odjela “po ose” kromě Koszalinu a v roce 2016 se čas investoval hlavně do nového závodního speciálu.

Vzkaz od Víti: “Checkuj Facebook stránku Donut’s garage a náš e-shop  http://www.Donuts-shop.cz “

Jarda Šebesta

Jarda Šebesta

Pokud máte nějaký nápad jak články vylepšit, po případě co by vás o drifterech zajímalo tak mě prosím kontaktujte na emailové adrese: jarda@driftlife.cz Pokud jsi drifter a chtěl by